Yiğit Tarım 

Yiğit tarım genel faaliyet konusu tarım ve hayvancılık sektörünün içerisindedir. Un fabrikaları, büyük ve küçükbaş hayvan yemi ile kanatlı yemi yapan yem fabrikaları ve kendi yemini kendi üreten hayvancılık işletmelerine hammadde tedarik hizmeti vermektedir. 

Yiğit Tarım, Şanlıurfa merkezde bulunmasının avantajı ile güneydoğu Anadolu bölgesine olan hakimiyetle buğday, arpa, mısır gibi tahılları direkt müstahsilden temin etmektedir. Söz konusu ürünleri en uygun şekilde müşterilerine satışa sunmaktadır. Firmamızın bu hizmetleri sağlamak için yeterli altyapısı mevcuttur. 

Yiğit Tarım halihazırda 25.000 ton çelik silo hububat depolama tesisi ve 27.000 ton kapalı depoya sahiptir. Ayrıca bölgesinde hasat edilen mısırın büyük kısmının depolanması sağlanmaktadır. Söz konusu Yenilikçi bir anlayışa sahip olan firmamız Şanlıurfa bölgesinde kurulan 2.Lisanslı depoculuk Şirketi olarak 2019 yılından bu yana her yıl yeni tesis inşaatları ile bölgeye çok yüksek yatırımlarda bulunmaktadır. Hasat döneminde çiftçilerimizin ve sanayicilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bu şekilde bölge çiftçisinin de ürününü en iyi şekilde değerlendirmesine hizmet etmektedir. Firmamız çalıştığı sanayi dalları ile tam bir entegrasyon içindedir. Müşteri grubumuzda yer alan yem sanayicilerine hammadde olarak sunmakta ve böylece sektörler arasında köprü görevi yapmaktayız. Her geçen gün gelişen tarım ve hayvancılık sektörü ilave hammadde ve çeşitlenen ürünlere ihtiyaç hissetmektedir. 

[smartslider3 slider=”4″]
[smartslider3 slider=”3″]