Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye’nin ekonomisine değer katan markalarından biri olmak.

Misyonumuz

Yiğit Group Agro olarak grubun süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarımıza iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen marka haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.”

Değerlerimiz

Değişime, yeniliklere açık ol, ufkunu her daim açık tut.

En iyi bildiğin işi, en iyi şekilde yap.

Memleketine faydalı, meselelerine ise duyarlı ol.

Çalışanınla yan yana ol.

Dürüst ve ilkeli ol, verdiğin sözü ne olursa olsun tut.

Uyumlu ol, tekniğin ve bilimin gücüne inan.

Doğayı ve çalışanını koru

Çalışma İlkelerimiz

Yiğit Group Agro olarak müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak, bir şirketin yalnızca bugünkü değil, gelecekteki kazançlarının da güvencesidir. Yiğit Group Agro olarak, tam 25 yıldır sürdürdüğümüz gibi böyle bir istikrarı sağlamak ancak bilinçli bir kalite politikasıyla mümkündür.

Yiğit Group Agro olarak tarım sektöründe katma değer yaratan müşteri odaklı bir yaklaşımla beklentilerine cevap verebilecek bir gelecek sağlayan etkin ve saygın bir danışmanlık şirketi olmak.

​​Çözümlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakının sonucunda müşterilerimizin ilk tercihi olarak; çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir kurum olmak.